دوره مقدماتی آموزش نرم افزار سالیدورک

دوره مقدماتی آموزش نرم افزار سالیدورک

این دوره به صورت ویدئویی تهیه شده. در این دوره که برای فرادرس ( FaraDars.ORG ) ضبط شده است، به آموزش نرم افزار طراحی سه بعدی سالیدورک پرداختم. فرادرس، در زمانی این مجموعه را آماده می کردم، به وسعت و گستردگی این روزها نبود. ولی خب، از همان روزهای نخست، خوشنام و معتبر بود. برای ضبط و گردآوری مطالب این دوره خیلی زحمت کشیدم. تقریباً ۳ ماه، با میانگین روزی ۴-۵ ساعت  کار کردم. تا آنچه ارائه می شه بهترین باشه. البته بدیهیه که نواقص زیادی هم داره. مهمترین ایراد کار که در بخش نظرات سایت فرادرس هم قابل مشاهده هست، سرعت پایین صحبت کردنِ من هست. یک تیکه از این ویدئوها رو براتون می ذارم که ببینید.

اگر احیانا خواستید این مجموعه رو تهیه کنید، می تونید روی دکمه ی زیر کلیک کنید. ضمناً برخی دوستان با من تماس می گیرند و فایل های ویدئوی این آموزش رو می خواهند. باید بگم که بنده این آموزش رو کاملاً به همراه حق نشر به فرادرس واگذار کردم و اجازه ی انتشارش رو ندارم.

س م ا

نام و نام خانوادگی (قبل از 1395) : مازیار ابوالحسنی نام و نام خانوادگی (بعد از 1395) : سید مازیار ابوالحسنی (علتش یه مشکل تو ثبت شناسنامه بود که بالاخره رفتم حل کردم.)متولد 1369 بجنورد متاهلشغل: آزادابتدایی: دبستان وحدت (بجنورد) راهنمایی: راهنمایی شهیدبهشتی (سمپاد بجنورد) دبیرستان: دبیرستان شهیدبهشتی (سمپاد بجنورد) کارشناسی: دانشگاه آزاد واحد شهر مجلسی اصفهان کارشناسی ارشد: دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *