یک معادله عجیب

این مطلب از وبلاگی که در گذشته داشتم، به اینجا منتقل شده است.

شاید اگه خیلی سریع برم سر اصل مطلب بهتر باشه. می خوام در مورد پیاده روی اربعین بنویسم.

چنین رویدادی، در چنین روزگاری بسیار باورناپذیره. ما انسان ها عموما تبدیل به موجوداتی بسیار کم عمق از نظر فکری، و به شدت تاثیر پذیر از رسانه شدیم. از طرف دیگه، رسانه های متعددی در عالم وجود داره که عموما به دست افکار غیر توحیدی، یا ضد توحیدی اداره می شن. لذا تولیدات رسانه ای انبوهی، با درون مایه ی کفر و الحاد، به طور روزانه به ذهن من و شما تزریق می شه.

اگه همه ی اینها رو باهم جمع کنیم، قاعدتا بعد این همه سال، فعالیت گسترده ی رسانه ای و غیر رسانه ای (مثلا افزایش حرام خوری و حرام زادگی و …) نباید جمع هم دل و مومنی در روی زمین باقی بمونه که به صورت میلیونی، حول یک مساله ی مذهبی، علی رغم وجود مشکلات بسیار، در یک زمان و مکان مشخص، جمع بشه!

اما وجود و تکرار این اتفاق، یعنی تاثیر پذیری قلب انسان ها، فقط از اتفاقات ظاهری زندگی ها یا اطلاعات پیرامونشون نیست. بلکه، کانال های ارتباطی دیگه ای هم وجود داره که ماها حتی اسمشون رو هم نمی دونیم، ولی از برکات و تاثیراتشون به صورت روزانه بهره مند میشیم.

س م ا

نام و نام خانوادگی (قبل از 1395) : مازیار ابوالحسنی نام و نام خانوادگی (بعد از 1395) : سید مازیار ابوالحسنی (علتش یه مشکل تو ثبت شناسنامه بود که بالاخره رفتم حل کردم.)متولد 1369 بجنورد متاهلشغل: آزادابتدایی: دبستان وحدت (بجنورد) راهنمایی: راهنمایی شهیدبهشتی (سمپاد بجنورد) دبیرستان: دبیرستان شهیدبهشتی (سمپاد بجنورد) کارشناسی: دانشگاه آزاد واحد شهر مجلسی اصفهان کارشناسی ارشد: دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *